Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne na bieżący tydzień:

14.01.2019 – 20.01.2019
Poniedziałek
 08 30 † Stanisława Jakubiak od Ryszarda Olszewskiego
Wtorek
08 30 † Zofia -18 rocznica śmierci, Feliks, Lech zmarli z rodziny Dąbrowiak
Środa  
 08 30 † Jan Więcław od rodziny Wyszyńskich z Liszkowa
Czwartek               
10 00    Msza św. w intencji Anny
Piątek
08 30 † Eugeniusz Linczak od rodziny Zabłockich i Gąsiorek z Starej Wsi
Sobota
08 30 † Olszewski od rodzin: Brylewskich, Wiśniewskich, Szweda i pani Falgowskiej
Niedziela    
08 00 † Waleria – 47 rocznica śmierci, Jan – 46 rocznica śmierci, rodzice obojga stron, Stanisław Kmieciak – 14 rocznica śmierci
10 00 †Stefania, Eugeniusz Dulęba, Adam Frontczak z okazji dnia babci i dziadka od wnuków

† Stefania Dulęba – 18 rocznica śmierci, Piotr Dulęba – 30 rocznica śmierci

11 30 † Edward Szczęsnowicz -6 rocznica śmierci od żony

Biuro Parafialne

W tygodniu Biuro Parafialne czynne: czwartek od 10 30 do 11 30

W pozostałe dni nieczynne.

Intencje mszalne zeszłotygodniowe:

 

07.01.2019 – 13.01.2019
 Poniedziałek
  08 30 † Jan Więcław od Zakładu Pogrzebowego Matuszak
 Wtorek
 
 Środa
 08 30  † Eugenia Owsińska od wnuczki Agnieszki, Justyny, Emilii z rodzinami
 Czwartek
 08 30  † Zbigniew Węzewski od Andrzeja Miklas z żoną i dziećmi oraz od Sebastiana Głuszak z kolegami
 Piątek
 08 30 † Urszula Sobierajska od Ludwiki Napora, rodziny Napora z Jezuickiej Strugi oraz od Zakładu Pogrzebowego ,, Matuszak”
 Sobota
 08 30 † Stanisław Bieniewicz od rodziny Kozubowskich z Rojewic, od Karola Miklas z rodziną oraz od Zakładu Pogrzebowego ,, Credo”
 Niedziela 
 08 00 † Helena Olczyk
 10 00 †  Franciszek Florek od żony z dziećmi
 11 30 † Bogdan Falgowski od żony z dziećmi

                                                                           

  Plan Kolędy 2018/2019

L.P. Dzień tygodnia Data Godzina Miejscowość
1 piątek 28.12.2018 09:30 Osieczek
2 sobota 29.12.2018 09:30 Glinno Wielkie (część II od Państwa W.A. Milewicz)
3 środa 02.01.2019 16:00 Jezuicka Struga B.I
4 czwartek 03.01.2019 09:30 Glinki, od Pani Kmieciak
5 piątek 04.01.2019 09:30 Bród Kamienny, Magdaleniec, Glinno Wielkie (strona szkoły od Państwa J.J. Frontczak)
6 sobota 05.01.2019 09:30 Stare Nadleśnictwo oraz Leśniczówki
7 poniedziałek 07.01.2019 09:30 Osiek Wielki (strona szkoły – od Państwa I.P. Zawadzkich)
8 środa 09.01.2019 16:00 Jezuicka Struga B.II
9 czwartek 10.01.2019 13:00 Jezuicka Struga B.III
10 piątek 11.01.2019 09:30 Osiek Wielki od Państwa Łatka oraz Blok Leśny
11 sobota 12.01.2019 09:30 Jezuicka Struga – Wieś (Cz. II od Państwa Ponichtera oraz Dom Socjalny)
12 poniedziałek 14.01.2019 09:30 Jezuicka Struga – Wieś od Państwa Węzewskich/Gałeckich
13 wtorek 15.01.2019 09:30 Liszkowice prawa strona od Pani Makowskiej do Państwa Zalech/Napora
14 środa 16.01.2019 09:30 Liszkowice lewa strona od Państwa Spychalskich/Kuzera do Państwa Serkowskich
15 czwartek 17.01.2019 13:00 Stara Wieś (lewa strona oraz szkoła) od Państwa Musiał
16 piątek 18.01.2019 13:00 Stara Wieś (prawa strona ) od Państwa Hałas
17 sobota 19.01.2019 09:30 Zawiszyn od Państwa Wrońskich
18 poniedziałek 21.01.2019 09:30 Rojewice od Państwa M.B. Karkut
19 wtorek 22.01.2019 13:00 Rojewice od Państwa Tybuszewskich
20 środa 23.01.2019 09:30 Zawiszyn od Państwa Kujawińskich
21 czwartek 24.01.2019 13:00 Jezuicka Struga Blok IV (nr od 1 do 9)
22 piątek 25.01.2019 13:00 Jezuicka Struga Blok IV (nr od 10 do 18)
23 sobota 26.01.2019 09:30 Rojewice od Państwa P.P. Kusiewicz, Stara Poczta oraz Szkoła

Plan Kolędy może ulec zmianie z przyczyn niezależnych.

                                O sprzątanie Kościoła proszę rodziny z Rojewic i Zawiszyna

Niedziela:

30.12.2018 Kłos, Nowak, Grochola, Smoleń
06.01.2019 Wiśniewska, Skierkiewicz, Bryk, Dylas, Radacka, Tumidajewicz, Kozubowscy, Ziemniak, Olszak
13.01.2019 Tarasek, Kryszewscy, Kusiewicz M., Kusiewicz P., Wrońscy, Dylas, Barczak, Karkut, Kuźniaccy
20.01.2019 Frankowscy, Cicha, Wrona, Budzińscy, Chwastyk, Gołębiewscy, Matyszewscy, Dymel D, Tybuszyńscy
27.01.2019 Karkut, Dąbrowiak, Siepak, Budzińscy, Bieniewicz, Potrepko, Pijanowscy, Wylandowscy, Miklas, Drożdżyńscy
03.02.2019 Zalech, Nowak, Kujawińscy, Zawodnik, Czochór, Lewandowscy, Nieciejewscy, Słowik, Krośniccy Bednarscy, Baranowscy, Olszewscy
10.02.2019 Janas, Janas, Nowak, Drzewieccy, Nowak W., Narojczyk, Brzuchnalscy, Staśko

Klucze proszę pobierać i przekazywać Państwu Kozubowskim.

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM RODZINOM ZA SPRZĄTNIĘCIE KOŚCIOŁA.

 

Plan sprzątania kaplicy:

O sprzątnięcie Kaplicy proszę rodziny:

L.P. Data Rodzina L.P. Data Rodzina
1 10.06.2018  Górna 19 21.10.2018  Sondej
2 17.06.2018 Maciejczak(M.) 20 28.10.2018  Całujak
3 24.06.2018  Laudańscy 21 04.11.2018  Wawer
4 01.07.2018  Iskra 22 18.11.2018  Milewicz(A.)
5 15.07.2018  Jakubiak 23 25.11.2018  Tuszyńscy
6 22.07.2018  Nieciejewscy 24 02.12.2018  Porębscy
7 29.07.2018  Salkowscy 25 09.12.2018  Sobocińscy
8 05.08.2018  Atamańczuk 26 16.12.2018  Laskowscy
9 12.08.2018  Solibieda 27 23.12.2018  Milewicz(M.)
10 19.08.2018  Warachiewicz 28 30.12.2018  Szala(J.)
11 26.08.2018  Janiszewska 29 06.01.2019  Górna
12 02.09.2018  Finc(Ż.) 30 13.01.2019  Maciejczak(M.)
13 09.09.2018  Finc(U.) 31 20.01.2019  Laudańscy
14 16.09.2018  Szczuchniak 32 27.01.2019  Iskra
15 23.09.2018  Nowak 33 03.02.2019  Lubańscy
16 30.09.2018  Frontczak 34 10.02.2019  Deminiak
17 07.10.2018  Olszewscy 35 17.02.2019  Marczak
18 14.10.2018  Losik

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM RODZINOM ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ KAPLICY.