Ogłoszenia parafialne

Biuro Parafialne:
W tygodniu Biuro Parafialne czynne środa, czwartek od 17.00-17.30. 
W pozostałe dni nieczynne.

Intencje mszalne na bieżący tydzień:

od 22.07.2019r. do 05.08.2019r.

Poniedziałek:

 Mszy Św. brak

Wtorek:

11.00  Msza Św. Pogrzebowa  + Mariusz Kaźmierski.

Środa:

16.30 + Anna Jakubiak od siostry Ludwiki Napora.

Czwartek:

16.30 + Grażyna Ziemniak z okazji imienin od męża i dzieci z rodzinami.

Piątek:

16.30 + Feliks – 16 rocznica śmierci, Zofia, Lech i zmarli z rodziny Dąbrowiak.

17.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Jerzego z okazji 30 rocznicy ślubu od dzieci.

 Sobota:

16.30   + Krzysztof Budziński z okazji imienin i urodzin

 + Andżelika Harasiewicz

+ Dominik Bryk

Niedziela – XVII zwykła:

08:00   + Anna Bednarska z okazji imienin i urodzin.

10:00  + Anna Wicher z okazji imienin od syna Kazimierza i córki Urszuli.

11.30  +  Janina, Czesław Ziemniak z okazji dnia matki i ojca od dzieci z rodzinami.

Intencje mszalne zeszłotygodniowe:

od 15.07.2019r. do 21.07.2019r.

Poniedziałek:

Mszy Św. brak

Wtorek Adoracja – Kaplica Glinno Wielkie:

14.00  Rozpoczęcie Adoracji

16.30  Zakończenie Adoracji – Msza Św.

+ Irena Ruks od córki Urszuli z rodziną

Środa:

16.30 + Czesław Wrona od Eleonory i Ryszarda Ziemniak z dziećmi i ich rodzinami.

Czwartek:

16.30 + Maria Dowganiuk- 15 rocznica śmierci od rodziny z Ukrainy.

Piątek:

16.30 + Janina Bielak od rodziny.

 Sobota:

16.30   + Anna, Henryk Jankosz.

Niedziela – XVI zwykła:

08:00   Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji rocznic ślubu: 35 rocznicy Ewy i Ludwika oraz 6 rocznicy Klaudii i Rudolfa.

10:00  + Czesław Maciejczak- 2 rocznica śmierci z okazji urodzin i imienin od żony z dziećmi.

11.30  +  Anna Zielińska – 8 rocznica śmierci, Edmund Zieliński, Maria Karnas.

Plan sprzątania kościoła:

O sprzątanie Kościoła proszę rodziny z Zawiszyna i Rojewic.

30.06.19r.- Kłos, Nowak, Grochola, Smoleń.

07.07.19r.- Wiśniewska, Skierkiewicz, Bryk, Dylas, Radacka, Tumidajewicz, Kozubowscy, Ziemniak, Olszak, Solak

14.07.19r.- Tarasek, Kryszewscy, Kusiewicz M., Kusiewicz P., Wrońscy, Dylas, Barczak, Karkut, Kuźniaccy.

21.07.19r.- Frankowscy, Cicha, Wrona, Budzińscy, Chwastyk, Gołębiewscy, Matyszewscy, Dymel D, Tybuszyńscy.

28.07.19r.- Karkut, Dąbrowiak, Siepak, Budzińscy, Bieniewicz, Potrepko, Pijanowscy, Wylandowscy, Miklas, Drożdżyńscy.

04.08.19 r.- Zalech, Nowak, Kujawińscy, Zawodnik, Czochór, Lewandowscy, Nieciejewscy, Słowik, Krośniccy Bednarscy, Baranowscy, Olszewscy.

11.08.19r.- Janas, Janas, Nowak, Drzewieccy, Nowak W., Narojczyk, Brzuchnalscy, Staśko.

KLUCZE PROSZĘ POBIERAĆ I ZWRACAĆ DO PAŃSTWA KOZUBOWSKICH.
BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM RODZINOM ZA SPRZĄTNIĘCIE KOŚCIOŁA.

Plan sprzątania kaplicy:

O sprzątnięcie Kaplicy proszę rodziny:

L.P. Data Rodzina L.P. Data Rodzina
1 24.02.2019 Górna 20 30.06.2019 Losik
2 03.03.2019 Maciejczak (M.) 21 07.07.2019 Sondej
3 10.03.2019 Laudańscy 22 14.07.2019 Całujak
4 17.03.2019 Iskra 23 21.07.2019 Wawer
5 21.03.2019 Lubańscy 24 28.07.2019 Włazik
6 31.03.2019 Jakubiak 25 04.08.2019 Milewicz (A.)
7 07.04.2019 Nieciejewscy 26 11.08.2019 Tuszyńscy
8 21.04.2019 Salkowscy 27 17.08.2019 Porębscy
9 21.04.2019 Atamańczuk 28 25.08.2019 Sobocińscy
10 28.04.2019 Solibieda 29 01.09.2019 Laskowscy
11 05.05.2019 Warachiewicz 30 08.09.2019 Milewicz (M.)
12 12.05.2019 Janiszewska 31 15.09.2019 Szala  (J.)
13 19.05.2019 Finc (Ż.) 32 22.09.2019 Górna
14 26.05.2019 Finc (U.) 33 06.10.2019 Maciejczak (M.)
15 02.06.2019 Szczuchniak 34 13.10.2019 Laudańscy
16 09.06.2019 Nowak 35 20.10.2019 Iskra
17 16.06.2019 Frontczak 36 27.10.2019 Lubańscy
18 23.06.2019 Olszewscy 37 03.11.2019 Deminiak
19 10.11.2019 Marczak

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM RODZINOM ZA DBANIE O CZYSTOŚĆ KAPLICY.