Remonty na plebanii

ROK 2017

Naprawa uszkodzonego w wyniku huraganu dachu plebanii. Dziękuję Panom Ireneuszowi i Zbigniewowi Bieniewiczom za bezinteresowną pomoc i okazane serce. Bóg zapłać!

ROK 2016

Wreszcie przyszedł czas na zagospodarowanie i uporządkowanie terenu przy garażach. Dzięki sponsorom, przyjaciołom i sympatykom parafii zmierzyliśmy się z wielkim przedsięwzięciem, jakim była:

– wymiana trzech bram garażowych,

– położenie 200 metrów kwadratowych kostki brukowej,

– wysypanie 15 ton kamienia ozdobnego,

– zasadzenie 50 sztuk krzewów ozdobnych,

– nawiezienie ziemi i wyrównanie terenu.

Serdecznie dziękuję Firmie Budowlanej z Gniezna za położenie kostki, parafianom za użyczenie sprzętu budowlanego i podarowanie ziemi, a p. Urszuli i p. Leszkowi za ciężką i mozolną pracę przy aranżacji ogrodu.

Montaż i instalacja Kapliczki, która została wykonana przez artystę rzeźbiarza i dotarła do nas z odległego Rzeszowa. Wykonana jest z drzewa lipowego, z figurką Pana Jezusa Frasobliwego. Z pamiątkową tablicą i oświetlona. Niech przypomina nam, że powinniśmy modlić się za swoich kapłanów i być dla nich wsparciem. Jest to dar Księdza Proboszcza i podziękowanie za 20 – lecie kapłaństwa.

ROK 2014

-generalny remont plebanii (dach, ocieplenie, elewacja, wnętrze z salką katechetyczną oraz biurem parafialnym) ,
-uporządkowanie terenu wokół plebanii: ogrodu, figurek, płotu,
-ustawienie kamieni z tablicami,