Rekolekcje Wielkopostne

Wielki Post to czas powrotu do miłosiernego Ojca. To czas refleksji i zadumy nad własnym życiem. W dniach 22 – 25 marca wyszliśmy na pustynię, by usłyszeć Słowo Boże z ust Ojca Rekolekcjonisty – ks. Zbigniewa Ilkowskiego. Był to również czas rekolekcji dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rojewicach. Punktem kulminacyjnym rekolekcji była Msza Św. o Uzdrowienie Wewnętrzne, z Adoracją Najświętszego Sakramentu, włożeniem rąk – która zgromadziła wielu parafian i gości.

V Niedziela Wielkiego Postu była dniem rozpoczynającym czas rekolekcji. Podczas tej mszy zgodnie z tradycją, gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej dzieci ze Szkoły Podstawowej ze Złotnik Kujawskich. W montażu słowno – muzycznym mogliśmy przeżyć ostatnie dni z życia Pana Jezusa. Serdecznie dziękujemy młodym wykonawcom i ich opiekunom. Po Mszy św. czekał nas miły upominek: żurek, ciasto przygotowane przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Kujawskiej.

Po mszy na wszystkich czekał pyszny poczęstunek. Organizatorkom z całego serca dziękujemy!